איורוודה ואבנים חמות – AYURVEDA & HOT STONES

עוסה הנפלאות - הקלה ממגע ראשון

רוצים להרגיש
הרבה יותר טוב?

התקשרו אלי כבר עכשיו!

החיבור המושלם בין גוף לנפש

איורוודה מבוססת על העיקרון ההוליסטי האומר "גוף האדם בגוף הקוסמוס ורוח האדם כרוח הקוסמוס", כלומר אותם חוקי טבע פועלים הן באדם והן בעולם המקיף אותו. איורוודה בסנסקריט הוא "ידע החיים" ומקורה בתת יבשת ההודית.

מה היתרונות המיוחדים של טיפול איורוודה בשילוב אבנים חמות?

עיסוי איורוודה בשילוב אבנים חמות הינו כלי טיפולי עוצמתי לחיזוק הגוף והנפש. הטיפול יעיל לשיפור המערכת החיסונית, להגדלת כדוריות הדם הלבנות ולהפעלת תאים האחראים על חוסנו של הגוף ויכולתו הטבעית להילחם במחלות.
הטיפול תורם לחיזוק וחידוש העור, משחרר חסימות אנרגטיות, מטעין באנרגיות חיים חדשות ומקל על מצבי מתח, חרדה, עייפות ונדודי שינה.
עיסוי בעזרת אבנים חמות הוא טיפול אנרגטי המשלב מגע ידיים שמנים חמים ואבני בזלת מחוממות. זוהי חווית עיסוי ייחודית, מענגת ומיוחדת. האבנים, האוגרות חום בתוכן, מאפשרות עיסוי עמוק, ארוך ומפנק במיוחד.
זהו טיפול עתיק יומין שמקורו בתרבות השבטים האינדיאנים באמריקה. על פי המסורת, נשות הציידים חיכו לגברים עם מים חמים ואבנים, על מנת לפנקם ולהרפות את גופם הדווי.
בעיסוי אבנים חמות נעשה שימוש באבני בזלת בלתי מעובדות במצבן הגולמי. לבזלת קשר מיוחד מאוד לעולם הטבע ואימא אדמה. הבזלת נוצרת בלב הרי הגעש ונפלטת החוצה כמאגמה לוהטת. כאשר היא מתקררת מתקרת מתקבלות אבנים שחורות אשר להן תכונות חד פעמיות, הידועות כאנרגיה מחייה ומרפאת.

כיצד מתבצע טיפול איורוודה?

הטיפול מורכב משני מהלכים המשלימים זה את זה. שמותיהם בסנסקריט "אבהיאנגה ושירודהרה":
אבהיאנגה- שפירושו "יד משמנת" , מתבצע עם שמן שומשום חם על פני כל הגוף מהראש ועד כפות הרגלים. עוצמת המגע היא עדינה ונעימה ונעשית בתנועה איטית עם מגע מלא של כף היד.
שירודהרה- "ניסוך שמן". בטיפול זה אנו נוסכים שמן שומשום על המצח עם דגש על הצ'אקרה של "העין השלישית" שהוא אזור בלוטת יותרת המוח.

להרגיש כמו לאחר מדיטציה

השילוב המיוחד של שני הטיפולים, בשילוב אבנים חמות, משרה רגיעה עמוקה, שלווה לגוף ומנוחה מיוחדת לרוח כמו לאחר מדיטציה עמוקה. לאחר הטיפול מפעמת הרגשה של התחדשות בגוף ובנפש.

אהבת את המאמר?

Share on Facebook
עוסה הנפלאות - הקלה ממגע ראשון

רוצים להרגיש
הרבה יותר טוב?

התקשרו אלי כבר עכשיו!

Call Now Button